Hírek
2019. Február 19. 14:30, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Egy hét alatt öt vagyon elleni bűncselekmény Dombóváron
Rablás bűntett és más bűncselekmények elkövetése miatt vettek őrizetbe egy 42 éves sárbogárdi férfit.
A Dombóvári Rendőrkapitányság indított büntetőeljárást rablás bűntett és más vagyon elleni bűncselekmények elkövetése miatt egy sárbogárdi férfival szemben. Az elkövető 2019. február 6-a és február 12-e között, öt alkalommal követett el a város több pontján vagyon elleni bűncselekményeket.

2019. február 12-én egy dombóvári hotelben több ott lakó vendég személyes tárgyait, telefonját, készpénzét is eltulajdonította. Egy esetben az értéktárgyak megtartása érdekében meg is ütötte a sértettet.
A férfit a hotel lakói feltartóztatták. A dombóvári rendőrök rövid időn belül a helyszínre értek, ahol elfogták, majd előállították a rablót, aki gyanúsítotti kihallgatása során vallomást nem tett. A férfit őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. 2019. február 15-én a Szekszárdi Járásbíróság elrendelte a 42 éves elkövető letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást
2025. December 12. 12:11, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
December hónap műtárgyának Fekete István éjjeli lámpáját választottuk.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

