2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek

2021. Augusztus 03. 18:31, kedd | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

6 arany-, 6 ezüst- és 7 bronzérmet szereztek a Dombóvári Karatesuli versenyzői Szlovéniában

SKDUN Shotokan Karate Európa Bajnokság és Utánpótlás Kupa verseny volt a hétvégén Novo Mesto településen, Szlovéniában.

A pandémia miatt korábbról elhalasztott eseményen hazánkat 74 válogatott versenyző képviselte, melyből 13 a Dombóvári Karatesuli Egyesületből került be a csapatba.

A 19 ország sportolói között lezajlott küzdelmekben ismét kiválóan szerepelt a dombóvári egyesület, akik egyéniben 3 arany-, 6 ezüst- és 6 bronzérmet, csapatban pedig 3 arany- és 1 bronzérmet szereztek.
Egyéni versenyben: Ács Zsombor 1. hely formagyakorlat, 2. hely küzdelem (jiyu ippon),
Gulyás Szonja 4. hely formagyakorlat,
Lakatos Lukács 2. hely küzdelem (Ippon Shobu) 3.hely küzdelem (Sanbon Shobu) 3. hely küzdelem (jiyu ippon),
Szabó Dorottya 2. hely formagyakorlat,
Kovács Adriána 3. hely küzdelem (jiyu ippon), 4. hely formagyakorlat,
Tóth Dominik 4. hely formagyakorlat.
Szabó Csaba 4. hely formagyakorlat
Csapatversenyben: Kovács Adriána 1. hely csapat küzdelem (kadet) 1. hely csapat küzdelem (junior),
Lakatos Lukács 3. hely csapat küzdelem,
Ács Zsombor 3. hely csapat küzdelem,
Szabó Csaba 1. hely csapat formagyakorlat.

Gratulálunk a szép eredményekhez!!!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Dombóváron is csatlakoztak a TeSzedd! programhoz

A hét több napján a város különböző részein gyűjtötték a szemetet diákok, egyesületek és szervezetek önkéntesei.

2024. Április 22. 17:30, hétfő | Helyi

Vindics-Tóth Lili az ötezer méterre koncentrál az atlétikai Eb-ig

A tízezer méteren már biztos résztvevő Vindics-Tóth Lili dombóvári származású atléta ötezren is szeretné megfutni az Európa-bajnoki induláshoz szükséges szintidőt, így a júniusi, római EB-ig erre a számra koncentrál.

2024. Április 22. 13:00, hétfő | Helyi

A maximumot nyújtotta minden dombóvári karatés Debrecenben

Április 12-14. között rendezték meg Debrecenben a Karate Európa Bajnokságot és utánpótlás Európa Kupát.

2024. Április 22. 08:38, hétfő | Helyi