Hírek
2018. Október 16. 11:33, kedd |
Helyi
Forrás: Dombó Média
A középmezőnybe sprintelt Farkas Bence Argentínában
Az argentinai Buenos Airesban zajló III. Nyári Ifjúsági Olimpián október 13-án rendezték meg a 200 méteres síkfutás első versenyét, melyen a magyar atlétaválogatott tagjaként Farkas Bence állt rajthoz.
A korábbi remek eredményeivel az ötkarikás játékokon indulási jogot szerzett 16 éves sprinter azt a célt tűzte ki célul maga elé a legrangosabb nemzetközi megmérettetés előtt, hogy 22 másodpercen belüli időeredményt érjen el. Az összesen 24 indulót felvonultató mezőnyben a Dombóvári VASE atlétája igen erős futamba került, ahol robbanékonyan rajtolva és szélsebesen futva 21,9 másodperces idővel hatodikként ért célba. Tarr Imre edző tehetséges tanítványa összesítésben a 13. helyet szerezte meg a nála egy-másfél esztendővel idősebbek között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

