Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2013. Február 20. 10:20, szerda | Helyi sport
Forrás: József Attila ÁMK

A Tolna megyei Kötélugró Diákolimpiát Újdombóváron rendezték

A Tolna megyei Kötélugró Diákolimpiát Újdombóváron rendezték

2013.február 13-án került sor a Tolna megyei Kötélugró Diákolimpiára, amelynek helyszíne a dombóvári József Attila iskola volt.

A versenyen 48 versenyző mérte össze kötélugró tudását. A gyerekek Attalából, Dombóvárról, Tamásiból és Tolnanémediből érkeztek. A résztvevők több versenyszámban (30mp. gyorsasági, 30mp. dupla, zenés gyakorlat) versenyeztek. A korcsoportok legjobbjai versenyezhetnek az Országos Kötélugró Diákolimpián, amit Szolnokon rendeznek meg, 2013. március 9-10-én. A József Attila Iskola versenyzői 2 arany, 2 ezüst, 2 bronzérmet nyertek valamint egy 4. és egy 5. helyezést szereztek.
Eredmények:
1/ B korcsoport:
2. hely: Kiss Emma Júlia (József Attila Iskola Dombóvár)
3. hely: Kátai Flóra (József Attila Iskola Dombóvár)

2/A korcsoport:
1.hely: Koch Kíra (József Attila Iskola Dombóvár)
2. hely: Lengyel Dorka (József Attila Iskola Dombóvár)

2/B korcsoport:
3. hely: Döme Szandra (József Attila Iskola Dombóvár)
4. hely: Bodonyi Szandra (József Attila Iskola Dombóvár)
5. hely: Ollé Zsófia (József Attila Iskola Dombóvár)

3/A korcsoport:
1. hely: Poth Petra (József Attila Iskola Dombóvár)

Címkék: kötélugrás

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport

Otthonában gyógyul Christian Eriksen

Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.

2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld

Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat

Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.

2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld

Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni

Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.

2026. Június 10. 12:00, szerda | Életmód

Már 2025/2026-os tanévben sem alkalmaznák a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét

A Tisza Párt két képviselője által kedden benyújtott törvényjavaslat hatályon kívül helyezné az értékelési rendszerről szóló belügyminisztériumi rendeletet is.