Városlista
2026. május 1, péntek - Fülöp

Hírek

2011. Február 03. 06:41, csütörtök | Helyi
Forrás: Helytörténeti Gyűjtemény, Dombóvár

A január volt az elmúlt tíz év leglátogatottabb téli hónapja

A január volt az elmúlt tíz év leglátogatottabb téli hónapja

A Dombóvári Városszépítő és Városvédő Közhasznú Egyesület által működtetett Helytörténeti Gyűjtemény kiállításait, múzeumpedagógiai és más közönség-programjait
2011 januárjának 21 nyitvatartási napján összesen 661-en l

A „Töltődj fel! Az elektromosság térhódítása” című időszakos kiállításra (képünk ehhez illusztráció) és az ahhoz kapcsolódó bemutató foglalkozásokra 24 diákcsoport 407 fővel érkezett.

A 216 felnőtt látogató e népszerű tárlat mellett leginkább a néprajzi Közkincs szobát kereste fel, valamint a Dombóvári Kakaó Koncertek sorozat újabb előadásán vett részt.

Ilyen erős és számottevő látogatottságot a Dombóvári Helytörténeti Gyűjtemény fennállása - azaz 2001 ősze - óta egyetlen téli hónapban sem tapasztaltak a Dombóvári Városszépítő és Városvédő Közhasznú Egyesület tagjai, illetve munkatársai!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi

Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron

Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!

2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi

Emberölés Döbröközön

Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.