Hírek
2022. November 20. 15:46, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Abu-Dzabi Nagydíj - A világbajnok Verstappen sikerével zárult az idény
A második világbajnoki címét már korábban bebiztosító Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Abu-Dzabi Nagydíjat, az idei világbajnoki sorozat 22., utolsó futamát.
A 25 éves pilótának ez az idei 15., és pályafutása 35. futamgyőzelme.
Verstappen mögött Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője ért célba a második helyen Abu-Dzabiban, a dobogó alsó fokára pedig a másik Red Bullt vezető, mexikói Sergio Pérez állhatott fel.
A karrierje utolsó Forma-1-es viadalát futó, négyszeres vb-győztes Sebastian Vettel (Aston Martin) 10. lett és ezzel pontot szerzett, a hétszeres világbajnok Lewis Hamilton (Mercedes) pedig műszaki hiba miatt kiesett, így 2007-es bemutatkozó éve óta először fordult elő vele, hogy egyetlen versenyt sem nyert a szezon során.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.
2026. Június 10. 06:50, szerda | Sport
Magyar-kazah - Rossi: a fiatalok frissességet hoztak a válogatottba
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.

