Hírek
2023. Április 28. 08:43, péntek | Helyi
Átadták a Dombóvár Közbiztonságáért, valamint az Év Kistérségi Rendőre elismerő díjakat
Április 27-én került átadásra a Dombóvár Közbiztonságáért, valamint az Év Kistérségi Rendőre elismerő díj.
Az előbbit Bogdánné dr. Sári Mónika rendőr őrmester és Schreiber Zoltán címzetes tűzoltó főtörzsőrmester, utóbbi elismerést pedig Tóth Zoltán címzetes rendőrtörzszászlós vehette át ünnepélyes keretek között.
A díjakat Pintér Szilárd Dombóvár város polgármestere mellett Szabó Csaba rendőr dandártábornok, dr. Bognár Szilveszter rendőr ezredes, Dr. Balázs Gábor tűzoltó dandártábornok, Szabó Jenő tűzoltó ezredes, illetve Dávid Sándor tűzoltó alezredes adta át.
Gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban
2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi
Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban
Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.

