Hírek
2015. December 03. 08:45, csütörtök |
Helyi
Forrás: http://www.dombovar.hu
Átadták az újdombóvári orvosi rendelőt
A felújított épületet ünnepélyes keretek közt adták át november 30-án.
A megszokott helyen, immár megújult, akadálymentesített környezetben várja betegeit az újdombóvári orvosi rendelő. Befejeződött a III. utcai orvosi rendelő felújítása. A pályázati úton nyert 53 és fél millió forintból megújult a felnőtt és gyermek háziorvosi és a fogorvosi rendelő.
A teljes körű energetikai korszerűsítés mellett modern, új orvostechnikai, irodai -és informatikai eszközök beszerzése, illetve a várótermi bútorok cseréje is megvalósult.
A felújított épületet ünnepélyes keretek közt adták át november 30-án. Kiss Béla alpolgármester beszéde után a kivitelező, Topa István, a Topa és Társa Építési Kft. ügyvezetője köszöntötte a megjelenteket. Ezt követően Szabó Loránd közreműködésével elvágták az átadást szimbolizáló nemzeti szalagot, majd az intézmény dolgozóival és a résztvevőkkel körbejárták az épületet.
A téli influenzás időszakra való tekintettel Szabó Loránd polgármester és Kiss Béla alpolgármester influenza elleni oltást kapott, mellyel egyúttal a lakosság figyelmét is felhívták a megelőzés fontosságára.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.










