Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2019. November 13. 15:00, szerda | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Az ajtót égette meg, hogy betörjön

Az ajtót égette meg, hogy betörjön

A dombóvári rendőrök egy 47 éves helyi nőt gyanúsítanak azzal, hogy egy házba a zár kiégetésével akart betörni.

Egy dombóvári nő tett feljelentést ismeretlen tettes ellen, aki 2019. október 29-én az éjszakai órákban a közjegyzői irodaként működő lakóház udvarára a kerítésen keresztül bemászott, és a hátsó valamint az oldalsó ajtaján lévő zár kiégetésének módszerével megkísérelt bejutni az ingatlanba, azonban nem járt sikerrel.

A dombóvári rendőrök fél napon belül azonosították a bűncselekmény feltételezhető elkövetőjét, egy 47 éves helyi nőt, akit gyanúsítottként hallgattak ki lopás bűntett kísérletének elkövetése miatt. Az asszony a cselekmény elkövetését elismerte.

Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán folytatják.

Címkék: betörés, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi

Tetejére borult egy autó Jágónaknál

Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi

A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán

Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig

2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi

Gyászhír

Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.