Hírek
2017. Május 17. 14:00, szerda |
Helyi
Forrás: Belvárosi Általános Iskola
Belvárosi 1. hely a komplex tanulmányi versenyen
Április végén kilencedik alkalommal rendezték meg a Föld napjához kapcsolódóan a gyönki általános iskolában a negyedik osztályosok komplex tanulmányi versenyét.
Magyarból, matematikából és környezetismeretből mérték össze tudásukat a 3 fős csapatok. A Dombóvári Belvárosi Általános Iskolából 2 csapat vett részt a megmérettetésen.
A versenyen 1. helyezést ért el a Lakatos Lukács, Bakonyi Fanni, Szabó Gréta összetételű csapat a 4.a osztályból.
3. helyezést ért el a Rákosfalvi Janka, Virág Erika, Klenota Zorka összetételű csapat szintén a 4.a osztályból.

Felkészítők: Királyné Oletics Szerén, Kraussné Papp Éva
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.

