2021. Április 17. 08:00, szombat | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

Bravúros győzelemsorozatot arattak a dombóvári U13-as röplabdás lányok

Hármat egy csapásra.

Bravúros győzelemsorozatot aratott a Dombóvári Röplabdások U13-as leány csapata az április 11-én Balatonfüreden megrendezett Röplabda Országos Mini Bajnokság 4. fordulóján. Három csapat ellen mérkőztek meg a nap folyamán: a csepeli CSRC SE-ét, a Veszprém Volley Zöldeket, valamint a házigazda balatonfüredi Szent Benedek Röplabda Akadémiát is legyőzték.

A csepeliek ellen 3 szettet játszottak, az elsőt megnyerték, viszont a másodikat elveszítették, így került sor a mindent eldöntő harmadikra, amit magabiztos játékkal már megnyertek, így tehát a meccs 2:1-es szettaránnyal az övék lett.
Eredmények: 25:8; 12:25; 25:8 (Dombóvár - Csepel)

A Veszprém ellen magabiztosan, 2:0-os szettaránnyal nyertek.
Eredmények: 25:11; 25:16 (Dombóvár - Veszprém)

A házigazda balatonfürediek felett aratott győzelemért azonban meg kellett izzadniuk a lányoknak. Négy szetten keresztül tartott a kűzdelem. Az első szettre egy új csapatfelállással próbálkoztak, ám ez nem a várt eredményt hozta, így vesztettek. A második körre viszont orvosolták a hibákat és győztesen kerültek ki. A harmadik szett mindkét csapat számára izzasztó volt, döntetlen lett a végeredmény. A negyedik szettre viszont összeszedték magukat a dombóvári lányok és végül egy hasonlóan szoros játékkal megnyerték a meccset és ezzel együtt a Bajnokság 4. fordulóját is.
Eredmények: 15:25; 25:12; 22:22; 25:22 (Dombóvár - Balatonfüred)

Külön elismerést érdemelnek a lányok annak fényében, hogy ezt a győzelmet külön edzések nélkül sikerült összehozniuk! Gartulálunk a csapatnak és az edzőknek!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 22. 17:30, hétfő | Helyi

Vindics-Tóth Lili az ötezer méterre koncentrál az atlétikai Eb-ig

A tízezer méteren már biztos résztvevő Vindics-Tóth Lili dombóvári származású atléta ötezren is szeretné megfutni az Európa-bajnoki induláshoz szükséges szintidőt, így a júniusi, római EB-ig erre a számra koncentrál.

2024. Április 22. 13:00, hétfő | Helyi

A maximumot nyújtotta minden dombóvári karatés Debrecenben

Április 12-14. között rendezték meg Debrecenben a Karate Európa Bajnokságot és utánpótlás Európa Kupát.

2024. Április 22. 08:38, hétfő | Helyi

Hónap műtárgya - Fekete István Múzeum

Április hónap műtárgyának a török nyelven megjelent Vuk c. kötetet választotta a múzeum.

2024. Április 18. 08:19, csütörtök | Helyi

„Nyuszikupa” kölyökatlétika versenyt rendeztek Dombóváron

Öröm volt látni a sok lelkes atlétapalántát, akikből talán a jövő bajnokai lehetnek.