Hírek
2019. Február 15. 13:15, péntek |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Dombóvári győztes az országos klarinétversenyen
A Budapesten február 8. és 10. között megrendezett XIV. Országos Klarinétverseny 1. korcsoportjában kitűnő eredményt ért el egy dombóvári diáklány.
A 2006. június 1. után születettek mezőnyének tagjaként Horváth Borbála Ágnes remek produkciókat mutatott be. A Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola tanulóját - akit Fenyvesi-Hilbert Henriett kísért zongorán - a kötelező darabok és a szabadon választott művek eljátszása után elsőnek rangsorolta a zsűri.
A győztest Tóth Ada Eszter készítette fel a megmérettetésre, a jelek szerint kitűnően.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

