Hírek
2019. Január 24. 08:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Dombóvári lett az „Év párja” 2018-ban
A Tolnai Népújság és annak internetes portálja hirdette meg azt a nyereményjátékot, amire olyan ifjú párok jelentkezését várták, akik tavaly házasodtak össze, esküvői fotóikra pedig az említett médiák olvasói szavazhattak.
Az „Év párja”-játékra 71 nevezés és 12500 voks érkezett. A Tolnai Népújság és a www.teol.hu portál olvasói közül ezerötszázan a dombóvári Bán-Feller Judit és Bán Csaba fényképére szavaztak, így ők lettek a pályázat nyertesei. A szekszárdi Művészetek Házában tartott díjátadón Finta Viktor főszerkesztő nekik nyújtotta át azt az ajándékutalványt, melynek felhasználásával a házaspár egy Balaton-parti település négycsillagos szállodájában egy hosszú hétvégét tölthet el utónászútként.
A feleség 31 éves és a József Attila Általános Iskolában, valamint a kurdi alapfokú oktatási intézményben tanárként dolgozik. A 34 esztendős férj a Dombóvári Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság munkatársa, szabadidejében pedig a Tolna megyei I. osztályú férfi bajnokságban szereplő Dombóvári FC csapatában középpályásként futballozik. Megismerkedésük után két évig éltek együtt, majd 2018 júniusában házasodtak össze.
Esküvői fotóik három helyszínen - Judit korábbi lakóhelyén, Bikalon, valamint a dombóvári tűzoltóságon és focipályán - készültek.
- Azért ezt a képet választottuk, mert szerintünk ez sikerült a legjobban, bár a szívemnek a bikali fotók is nagyon kedvesek, hiszen ezen a településen nőttem fel - mondta az ifjú asszony. - Az esküvőnkkel nem változott semmi a kapcsolatunkban, előtte is boldogok voltunk, azóta is azok vagyunk. A gyerekvállalás viszont előtérbe került, szeretnénk egy kisbabát, ami teljessé teszi szerelmünket. A nyereményünknek nagyon örülünk, az utónászutunkat februárra tervezzük.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.

