Hírek
2025. Szeptember 03. 09:58, szerda | Helyi
Dr. Szabó Péter Gyula vehette át a Tolna Vármegye Közszolgálatáért díjat
A Vármegyei Napon ünnepelték Tolna vármegye kiválóságait, azokat az elhivatott, példaértékű embereket, akik szakmaiságukkal és a közösségért végzett áldozatos munkájukkal mindannyiunk számára követendő példát mutatnak.
Pintér Szilárd polgármester Dombóvár jegyzőjét, Dr. Szabó Péter Gyulát terjesztette fel a Tolna Vármegye Közszolgálatáért díjra, mint arra érdemes jelöltet.
Dr. Szabó Péter Gyula szakmai felkészültsége, széleskörű látásmódja és a munka iránti alázata határozza meg mindennapi tevékenységét, mellyel biztos hátteret nyújt a közös önkormányzati hivatal működéséhez. Jogász szakértelmével segíti a dombóvári embereket, valamint a Kapos-menti Terület és Településfejlesztési Társuláson keresztül a teljes dombóvári járásban élők boldogulását.
Az elismerést végül Dr. Szabó Péter Gyula, Dombóvár jegyzője vehette át, mely tisztelgés kimagasló szakmaisága, közéleti elhivatottsága és példaértékű hivatástudata előtt!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

