Hírek
2017. Augusztus 25. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, Fotó: www.webtudakozo.hu
ELADTA A RÁBÍZOTT AUTÓT
Vádemelést javasol a rendőrség az őcsényi férfi ellen.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság eljárást folytatott sikkasztás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy őcsényi lakos ellen.
A 43 éves férfi 2016. június és december között egy őcsényi ház garázsában tárolt, rábízott személygépkocsit a tulajdonos tudta és beleegyezése nélkül eladott. A vásárló később a járművet szétbontotta, majd hulladékvasként leadta.
A jármű tulajdonosa a rendőrségen feljelentést tett. A rendőrök a férfit gyanúsítottként hallgatták ki, az eljárás során szabadlábon védekezhetett.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának munkatársai a nyomozást befejezték, az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal az illetékes ügyészség részére átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban
2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi
Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban
Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.

