Hírek
2018. Április 06. 16:51, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Elaludt a motoron
Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt Bükkszentlászló közelében csütörtökön. Egy motoros vezetés közben elaludt és elesett.
A Miskolci Rendőrkapitányság vizsgálja annak a személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetnek a körülményeit, ami április 5-én 8 óra körül történt Bükkszentlászló közelében. Az adatok szerint egy motoros menet közben elaludt, majd letért az útról és elesett. A járművet vezető férfit súlyos, nyolc napon túl gyógyuló sérülésekkel vitték kórházba a mentőszolgálat munkatársai.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya az eset kapcsán felhívja a közlekedők figyelmét, hogy mindig vezetésre képes állapotban üljenek a volán mögé, vagy üljenek motorra. Fáradtság esetén tartsanak pihenőt, majd a biztos és eredményes felfrissülés után folytassák útjukat!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.

