Hírek
2011. Augusztus 10. 21:58, szerda |
Helyi
Forrás: Sásdi Általános Művelődési Központ
Fonyódligeten is otthon voltak - képgalériával
Július 25-től 29-ig tartott a Sásdi Általános Művelődési Központ „Mindenhol otthon vagyunk” néven megrendezett olvasótábora Fonyódligeten.
Az öt nap nem éppen a legjobb időt hozta, hiszen többször is esett az eső. De a rossz idő sem vehette el a fiatalok kedvét attól, hogy nagy figyelemmel hallgassák a hosszabb-rövidebb előadásokat és oldják meg a különféle feladatokat, amelyek a Baranyai-Hegyhátról szóltak.
A szervezők fontosnak tartják a helyi értékek megismerését és megőrzését, így a tematikában is a táborozók lakókörnyezete játszotta a főszerepet. Mindezek mellett előkerültek a kézügyességet igénylő feladatok és a sporteszközök is. A tábor lakói élményekkel megrakottan térhettek haza, és már alig várják, hogy újra találkozhassanak a hamarosan kezdődő tanév során.
A tábor létrejöttét a Nemzeti Kulturális Alap támogatta.
A szervezők által rendelkezésünkre bocsátott képekből készült galériánk a lenti képre kattintva is megnyitható.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.











