Hírek
2016. Június 21. 16:00, kedd |
Helyi
Forrás: József Attila Általános Iskola
Furi Napok! = áció, káció, vakáció
Diáknapokkal zárta a tanévet a Dombóvári József Attila Általános Iskola.
Három napon át zajlottak a programok szünetben, délután, este, sőt éjszaka is.
Az 1. nap az Eb jegyében telt: készültek Eiffel tornyok (bármiből), francia zászló a diákokból, felvonultak a Super Victorok.
A 2. napon zöldültek a nyolcadikosok, a tankonyha pedig latin konyha lett: készült az avokádószósz, tortilla, chilis bab. Délután a Szállásréti-tó körül zajlott a Fuss egy könyvért! Futóverseny, ahol futott diák, tanár, szülő az iskolai könyvtár fejlesztéséért. A nevezési díjakból 121.300 Ft jött össze. :-)
A 3. napunk az olimpia napja volt az ötkarika kialakításával, totóval, megnyitóval, ahol az osztályok különböző sportágakat megjelenítve vonultak fel. Sorversenyeken, akadályversenyeken küzdöttek a kicsik, olimpiai sportágakban (kocsihajtás, stadionfutás, birkózás, gerelyhajítás, diszkoszvetés, távolugrás, asztalitenisz) és az évfolyambajnokságon kerestük a nagyok közt a legjobbakat.
Szambát tanult a suli apraja-nagyja, majd az estét discoval, pizzapartyval és a „itt alvással” zártuk. A közös reggeli után kiürült az iskola épülete.
A jól sikerült programok után jöhet a nyári szünet! :-)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:





