Hírek
2017. November 20. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt lezárták a 7-es főutat
Két autó frontálisan ütközött a 7-es főúton, a rigyáci elágazó közelében, egy ember meghalt - közölte honlapján hétfőn a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A baleset nem sokkal 6 óra után történt a 218-as kilométernél.
Két személygépkocsi frontálisan ütközött, az egyik autóba beszorult egy sérült. Őt a tűzoltók szabadították ki, a mentők azonban már csak a halálát tudták megállapítani.
Az első információk szerint a balesetben még két ember megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

