Hírek
2017. December 02. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Huszonöt millió forint gyűlt össze világsztárok dedikált macijaival
Huszonötmillió forintos rekordösszeg gyűlt össze a VII. Jótékonysági Maci Aukción, amelyen Jennifer Lawrence, Jamie Foxx és Ashton Kutcher amerikai színészek dedikált plüssmedvéi is új gazdára találtak.
A Fogadj Örökbe Egy Macit Alapítvány idei jótékonysági árverésének felajánlásai közül Jennifer Lawrence Oscar-díjas amerikai színésznő és Jamie Foxx amerikai színész dedikált plüssmackói 1-1 millió forintért, míg Ashton Kutcher medvéje 650 ezer forintért kelt el - közölte az alapítvány pénteken az MTI-vel.
A közlemény szerint az idei aukción a világsztárok felajánlásai ellenére a magyar hírességek személyes tárgyai sokkal népszerűbbek voltak.
A Dargay Attila özvegye által felajánlott tárgyak 3 millió forintért találtak új gazdára, de ugyanennyiért keltek el Lovasi András és Nyilasi Tibor medvéi és személyes tárgyai is. Emellett milliós nagyságrendben árverezték el a Péterfy Bori, Charlie, Deák Bill Gyula, Deák Kristóf és Mácsai Pál által felajánlott plüssmedvéket is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

