Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2015. Augusztus 25. 16:37, kedd | Helyi sport
Forrás: DOVASE

Jó kezdés a nyári pihenő után

Jó kezdés a nyári pihenő után

Augusztus 21-én rendezték Kaposváron az MG Product Kupát, mely liga verseny is volt egyben. Négy dombóvári atléta állt rajthoz a rövid nyári pihenő után.

Papp Bence a 100 m-es előfutamban 11:23-as egyéni csúcsot ért el. Végül a felnőtt Szuper Ligában az ötödik helyen zárt. Tarr Imre elégedett volt tanítványával.

Tóth Virág könnyedén győzött a junior Ligában 1500 m-en.
Beke Zsanett 3000 m-es akadályfutásban egyenletesen versenyezve a felnőtt Szuper Liga harmadik helyét szerezte meg.

Tóth Lili Anna a felnőtt Szuper Ligában 800 m-en állt rajthoz. Bár ez nem feltétlenül az ő távja, mégis harmadikként ért célba. Bátor versenyzéssel megjavította egyéni legjobbját.

Fazekas Gáspár szerint ezek az eredmények mindenképpen biztatóak a szeptember 12-13-án megrendezésre kerülő Atlétikai Csapatbajnokság fényében, ahol ugyanezek az atlétáink versenyeznek majd.

Tóth Virág

Címkék: DOVASE, Tóth Lili Anna

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport

Otthonában gyógyul Christian Eriksen

Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.

2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld

Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat

Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.

2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld

Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni

Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.

2026. Június 10. 12:00, szerda | Életmód

Már 2025/2026-os tanévben sem alkalmaznák a pedagógusok teljesítményértékelési rendszerét

A Tisza Párt két képviselője által kedden benyújtott törvényjavaslat hatályon kívül helyezné az értékelési rendszerről szóló belügyminisztériumi rendeletet is.