Hírek
2024. Január 29. 13:04, hétfő | Helyi
Jogsi nélkül vitte el az autót
Egy nő tett feljelentést az élettársa ellen, aki 2024. január 22-én délután az engedélye és tudta nélkül elvitte az autóját közös lakásuk elől, majd a hívásait nem fogadta.
Időközben a fiatalembert Dombóváron igazoltatták, ott kiderült, hogy vezetői engedéllyel sem rendelkezik. Elmondta, hogy az autót valóban nem kérte el, önhatalmúlag használta annak ellenére, hogy jogosítványa nincs, KRESZ-vizsgát sohasem tett. A szonda is pozitív értéket jelzett, de az ittasság tényét szakértő vizsgálja, mert a férfi tagadta, hogy a vezetés megkezdése előtt alkoholt fogyasztott.
A feljelentett férfi fiatalkorú utasa elmondta, szülei tudta nélkül jött el lakhelyéről. A lányt előállították a Dombóvári Rendőrkapitányságra, majd átadták a hozzátartozóknak.
A sofőr ellen büntetőeljárás indult jármű önkényes elvételének bűntette miatt. Az engedély nélküli vezetés miatt őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

