Hírek
2012. Április 12. 12:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Kitanics Zsuzsanna/Dombóvári Rendőrkapitányság
Jól jött a céges gázolaj a két buszsofőrnek
Sikkasztás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki egy dombóvári és egy attalai buszsofőrt a Dombóvári Rendőrkapitányság nyomozói.
A gyanú szerint 2011 decembere óta heti rendszerességgel 5-5 l gázolajat szívtak le és tulajdonítottak el a sofőrök az általuk váltásban munkavégzésre használt busz üzemanyagtartályából.
A 37 éves attalai és a 44 éves dombóvári gyanúsított kihallgatásukkor elismerte a bűncselekmény elkövetését, elmondásuk szerint az eltelt időszak alatt egyenként kb. 60-70 liter üzemanyagot tulajdonítottak el, melyet saját gépkocsijukban használtak fel.
A társtettesként, folytatólagos egységben elkövetett sikkasztás vétségért akár két évig terjedő szabadságvesztésre is ítélheti őket a bíróság. Mindkét gyanúsított szabadlábon védekezhet az eljárás során.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon

