Hírek
2012. Március 01. 14:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Kapósak a panellakások Győrben
Reneszánszát éli a panelpiac Győrben – írta a Kisalföld csütörtöki száma.
A lapnak nyilatkozó ingatlanszakértő szerint növekszik a házgyári lakások iránti kereslet. Molnár Kristóf úgy véli, ez a tendencia nem egyedül a kedvező árnak, hanem a panelprogramnak is köszönhető, mivel a lakásvásárlók látják, hogy nem hagyják „összedőlni” a házgyári tömböket.
Egy négyemeletes ház első szintjén lévő, panelprogramon átesett, egyedi fűtéses ingatlan 9 millió forintot is érhet, míg a régi küllemű négyemeletesekben élők otthona átlagosan 8,5 milliót. A felújítás előtt álló tízemeletesekben lakóké pedig 7,5-8 milliót ér ma a győri ingatlanpiacon – olvasható az újságban.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

