Hírek
2019. December 13. 13:33, péntek |
Helyi
Forrás: Fekete István Kulturális Egyesület
Könyvadomány a Bibliotékának...
A Földi István Könyvtár és a Fekete István Kulturális Egyesület 1996 óta partneri kapcsolatokat ápol.
Az is köztudott, hogy elnökünk, Bodó Imre rendszeresen részt vesz a Honismereti Akadémiákon. Az idén Nyíregyháza adott otthon az egyhetes rendezvénynek.
Az ott kapott helytörténeti kiadványokat és a Jótékonysági bálon elnyert könyveket a könyvtár helytörténeti kutatószobájának ajándékozta.
2020-ban Debrecenben rendezik meg az akadémiát és a tervek szerint az onnét hozott könyvekkel ismét felkeresi az intézményt.
Ugyancsak átadta az egyesület 2018-as emlékkönyvét Bán Emma vezetőnek a könyvtár és annak dolgozói részére is.
Az egyesület elnöke most szerkeszti a 23. kiadványukat, mely várhatóan áprilisban jelenik meg.
Fekete István Kulturális Egyesület
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.

