Hírek
2017. Október 16. 07:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Még élhetett az izsófalvi baleset áldozata, amikor egy másik autó áthajtott rajta
Az Izsófalván szombaton árokba borult autót vezető férfi valószínűleg még élt, miután kiesett járművéből, de egy gépkocsi halálra gázolta, amelynek sofőrje segítségnyújtás nélkül elhajtott
- pontosította Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap a történteket az MTI-nek.
A rendőrség szombaton még azt közölte, hogy egy személygépkocsi hajnalban lesodródott az útról Izsófalván, és az autót vezető férfi - akinek nem volt bekapcsolva a biztonsági öve - meghalt.
A szóvivő vasárnap elmondta: a baleset után néhány másodperccel érkezett a helyszínre egy másik autó, amelynek 21 éves vezetője elütötte az úttesten fekvő férfit, majd megállás nélkül továbbhaladt. Néhány száz méter után, műszaki hiba miatt az autó megállt, de vezetője akkor sem próbált meg segítséget nyújtani az elgázolt férfinak, hanem távozott. Nem segített az az öt ember sem, aki a két autóban ült, közülük az egyik az árokba borult járműben.
A rendőrök ellenük segítségnyújtás elmulasztása vétség, míg a gázoló autót vezető ellen segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt indított eljárást, és őt őrizetbe is vették.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.

