Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2015. November 06. 07:41, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Megölte feleségét, majd magával is végezni akart egy zalai férfi

Megölte feleségét, majd magával is végezni akart egy zalai férfi

Őrizetbe vette a rendőrség azt a 67 éves férfit, aki a gyanú szerint csütörtök délelőtt Pákán késsel halálra sebezte feleségét, majd magával is végezni akart

- közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu weboldalon. A mozgássérült elkövetőt a kórházban megoperálták.

A rendőrség közlése szerint a délelőtti órákban egy idős asszonyra pákai otthonában holtan talált rá egy hozzátartozója.

Az áldozatot órákkal korábban a férje egy késsel olyan súlyosan megsebesítette, hogy a nő belehalt sérüléseibe. A férfi ezután önmagával is végezni akart, sérülései miatt a mentők kórházba vitték.

A zalai rendőrök emberölés megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást a 67 éves férj ellen, akit őrizetbe vettek.

Sznopek Veronika, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: az áldozat 66 éves volt, akire a lánya talált rá csütörtök délelőtt. A házban még este is tartott a helyszíni szemle, így azt is vizsgálják még, hogy mikor történt a tragédia.

A Zalai Hírlap online kiadása az eset kapcsán arról adott hírt, hogy a férj mozgássérült, aki járókerettel közlekedik. Miután a feleségét többször megszúrta, magának is súlyos sérüléseket okozott, ami miatt a kórházban meg kellett operálni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.