Hírek
2019. Április 21. 11:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy férfit Pesterzsébeten, a rendőrök elfogták a tettest
Megöltek egy férfit Pesterzsébeten szombaton este; a rendőrök a helyszínen elfogták az elkövetőt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A közlemény szerint késő este érkezett a rendőrségre a bejelentés arról, hogy verekedés van Budapesten, a XX. kerületi Pázsitos sétányon. A perceken belül kiérkező járőrök a feltételezett elkövetőt, egy 33 éves budapesti férfit a helyszínen elfogták, a verekedés sérültjéhez pedig mentőt hívtak, ám ő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrök az elfogott férfit előállították, vele szemben emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

