Hírek
2022. Július 19. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: pixabay
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy Záhony melletti tanyán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
A pénzügyőrök Záhonynál tartottak zöldhatár-ellenőrzést, amikor egy gyanús autóra lettek figyelmesek. Távolról követték a kocsit, amely egy tanyára ment, ahol nagyobb dobozokat pakoltak be az egyik épületbe.
A NAV munkatársai átvizsgálták az ingatlant és az egyik helyiségben kartondobozokban megközelítőleg nyolcezer doboz ukrán csempészcigarettát találtak - tudatták.
A 11 millió forintot érő adózatlan terméket lefoglalták, a tetten ért embert feljelentették - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

