Hírek
2023. Február 07. 16:23, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Rendőrségi hírek
Egy autós közlekedett február 4-én éjjel Dombóváron a Madách utcában az Árnyas utca felé. A sofőr a kereszteződésben nekihajtott egy ház kerítésének.
A helyszínre érkező egyenruhások a jármű vezetőjével szondát fújattak, mely igen magas értéket mutatott, ezért a 35 éves helyi férfit további mintavételre előállították. A sofőrnek a baleset okozása és ittas járművezetés miatt is felelnie kell.
Egy furgon vezetője közlekedett február 5-én délelőtt Dombóvár központjában. A sofőr figyelmen kívül hagyta a közlekedési lámpa piros jelzését, és behajtott a kereszteződésbe, ahol nekiütközött a szabad jelzésen áthaladó autósnak. A balesetet okozó sofőrnek felelnie kell a tilos jelzésen áthaladás és a baleset okozása miatt is.


Február 6-án a dombóvári rendőrök észlelték, hogy egy – vezetéstől eltiltott – 20 éves sofőr közlekedik a városban. Kollégáink a férfit ellenőrizték, akiről kiderült, hogy valóban nem vezethetne. A fiatalember mellett ült a kocsi tulajdonosa, a sofőr édesanyja is, aki tudott arról, hogy fia nem ülhetne volán mögé. A rendőrök a jármű vezetője és a kocsi tulajdonosa ellen is büntetőeljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 08. 21:21, hétfő | Helyi
A dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyár folyamán
Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2026. június 15-től 2026. szeptember 4-ig
2026. Június 08. 09:58, hétfő | Helyi
Gyászhír
Mély fájdalommal tudatja a gyászoló család, hogy Almási Borbála, a Dombóvári Polgárőr Egyesület elnöke örökre elaludt. Búcsúztatása és végső nyugalomra helyezése 2026. június 16-án 11 órakor a Dombóvári Köztemetőben lesz.

