Hírek
2022. Január 09. 09:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglalt le a NAV
Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglaltak le a barabási rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök a NAV munkatársaival Tiszaviden ellenőriztek szerdán egy személyautót és annak vezetőjét. Az autóban csaknem 11 ezer doboz magyar adó- és zárjegy nélküli cigarettát találtak.
A 33 éves férfit előállították a határrendészeti kirendeltségre. A gépkocsit és a csempészett cigarettát lefoglalták, az eljárást a NAV folytatja le - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

