Hírek
2020. Január 09. 06:35, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
Többfelé okozhat gondot az ónos eső
Többfelé is ónos eső esett csütörtökre virradóra az országban.
Ónos eső miatt figyelmeztetést adott ki csütörtökre Pest, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok megyére az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Elsősorban északon, északkeleten alakulhat ki helyenként ónos eső, fagyott eső, északkeleten akár hó is.
Az Országos Meteorológiai Szolgála napi előrejelzése szerint eleinte többnyire erősen felhős lesz az ég csütörtökön, majd délután nyugat, délnyugat felől felszakadozik a felhőzet. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, csak a Dunántúlon élénkülhet meg néhol a déli szél.
A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire mínusz 1 és 7 fok között valószínű. Késő estére mínusz 3 és 1 fok közé csökken a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

