Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2021. Június 16. 10:28, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Vadkenderrel a kezében álldogált

Vadkenderrel a kezében álldogált

Vadkenderrel a kezében álldogált a váci férfi egy gyalogos-átkelőhelyen. Igazoltatták, majd elszámoltatták a rendőrök.

A váci rendőrök gépkocsizó járőrszolgálatot láttak el 2021. június 11-én késő este, amikor egy váci gyalogos-átkelőhelyen egy szatyorral a kezében ácsorgó emberrel találták szemben magukat. A rendőrök megálltak és igazoltatták, melynek során a 21 éves férfi a kezében lévő - első látásra gyanús, vadkendernek tűnő növényből - zokszó nélkül megkínálta az egyenruhásokat. Előállították - közölte a rendőrség.

Kihallgatása során elmondta, hogy a nála lévő növény marihuána, azt otthonról hozta magával, hogy akinek tudja, eladja, ha megmarad, saját maga kívánta volna felhasználni. A rendőrök a férfivel szemben kábítószer gyorstesztet alkalmaztak, amely THC-ra és BZD-re pozitív értéket mutatott, a nála lévő 5 szál növényt lefoglalták.

A helybéli férfivel szemben a Váci Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétségének gyanúja miatt, szakértő bevonásával folytatja le a további eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet

Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség

A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok

Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni